Návrat do Pravěku: rodinný vodácký den na Biřičce

05.06.2023

Vážení přátelé a milovníci přírody,

Je nám velkým potěšením pozvat vás na další sousedské setkání, tentokrát s tématem "Vodácké a zábavní odpoledne na Biřičce". Toto vzrušující odpoledne se bude konat 10. června 2023 od 13:00 do 17:00 na Novém Hradci Králové. Už teď si tuto událost zapište do svých kalendářů, protože věříme, že si to nenecháte ujít!

Okrašlovací spolek Nový Hradec Králové, který se velmi snaží o oživení a zkrášlení Nového Hradce, je hrdým pořadatelem této akce. Naše společnost spolupracuje s Komisí místní samosprávy a má plnou podporu města Hradec Králové. Jsme vděční za to, že nám byla poskytnuta tato úžasná příležitost.

Pro tento den jsme pro vás připravili celou řadu aktivit. Archeopark Všestary, známý svými historickými ukázkami a demonstracemi, bude jedním z hlavních bodů programu. Budete moci vyzkoušet jízdu na dlabaném dubovém člunu, se kterým archeologové letos přeplují Egejské moře - expedice Monoxylon. Naučíte se rozdělávat oheň pravěkým způsobem a dokonce vyzkoušíte výrobu kamenné sekery a hod oštěpem.

Ale to je teprve začátek! Pokud jste milovníci vodních sportů, připravili jsme pro vás jízdu na kánoích a velké lodi pro 10 osob na Biřičce, to vše pod dozorem Klubu dětí a mládeže Hradec Králové.

Celé odpoledne bude provázet moderátor a reprodukovaná hudba. Pro naše nejmladší návštěvníky máme připravený skákací hrad na pláži Biřičky a "mini trasu" orientačního běhu. A pokud vás přepadne hlad, nebojte se. Budeme mít připravené veřejné ohniště na opékání buřtů a občerstvení v restauraci Pavlína na Biřičce.

Těšíme se na vaši účast na tomto zábavném odpoledni. Přijďte a užijte si s námi tento den plný zábavy a vzrušení. Vidíme se tam!

S úctou,

váš Okrašlovací spolek Nový Hradec Králové


2020 Sdružení občanů a přátel NHK | Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!