Spustili jsme stránky na Facebooku

23.03.2022

Víte, proč existujeme a co děláme?

Chceme z Nového Hradce udělat ještě lepší místo pro život. Proto jsme založili Okrašlovací spolek. Máme mnoho nápadů, které již připravujeme, a uvítáme další. Proto jsme také spustili facebookovou stránku, abychom si byli blíž a mohli spolu lépe komunikovat.

Můžete se k nám přidat, podpořit nás nebo jen sledovat naše aktivity a být informováni o životě na Novém Hradci.

Těšíme se na vás na Facebooku!


https://www.facebook.com/novyhradec
https://www.facebook.com/novyhradec


Nejste uživatelem Facebooku? Přečtěte si co děláme a proč...


Jak už to tak bývá, vše začalo neplánovaně. Jedním developerským projektem, se kterým jsme nebyli úplně zajedno.

Začali jsme se scházet s hrstkou sousedů a více se bavit o tom, jak bychom si představovali tvář Nového Hradce. Co můžeme udělat pro to, aby byl lepším místem pro život. Byla doba covidová, takže dlouho probíhala setkání pouze online a nebylo možné řešit žádné sousedské akce.

Tak jsme alespoň přemýšleli, co můžeme udělat hned, aby se věci daly do pohybu, až nás pustí ven. Spojili jsme se s Komisí místní samosprávy NHK, vyhrnuli si rukávy a šli do toho.

Jednou z prvních věcí, kterou jsme začali řešit, bylo vybudování venkovního fitness hřiště na Novém Hradci. Právě díky časové náročnosti a zdlouhavým jednáním za Covidu je toto hřiště stále ve fázi rozpracovanosti. Začíná však nabírat na obrátkách a my se rozhodně nevzdáváme.

V roce 2020 jsme přišli s nápadem, že Novému HK chybí možnost setkat se u rozsvíceného vánočního stromu. Protože byl lockdown, úplně to nespěchalo. Ale už v listopadu instalovali Technické služby na Svatováclavském náměstí nový vánoční strom. Poprvé jsme se u něj měli sejít o Vánocích 2021. Bohužel kvůli vládním nařízením se akce nakonec neuskutečnila.

Píše se rok 2022 a my se scházíme častěji než kdy jindy a plánujeme spoustu akcí, protože věříme, že nám je už nic nezmaří. Tedy konečně nejen rozsvícení vánočního stromu, ale také velikonoční setkání, letní kino, vodáckou akci na Biřičce a mnoho dalšího.

❤ Pokud máte zájem se k nám připojit na některé z našich akcí, sledujte naše webové stránky! Najdete zde všechny podrobnosti o tom, co a kde se děje. Těšíme se na vás!

Chcete nám pomoci s organizací? Nebo máte vy sami nápady, co by se mohlo na NHK dít? Sem s nimi, rádi je uslyšíme. A pomoc na akcích bereme všemi deseti.  

Napište nám a přijďte se zapojit 🙋‍♀️🙋🙋‍♂️ 

2020 Sdružení občanů a přátel NHK | Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!